Маркевич - про поразку збірної: Вже не було такого жаху, як з Албанією

Корреспондент.net,  11 вересня 2024, 13:01
0
2002
Роман Яремчук у матчі проти збірної Чехії

Колишній тренер національної команди прокоментував невдалий початок Ліги націй підопічними Реброва.

Збірна України діяла дуже нервозно під час матчів проти Албанії та Чехії у Лізі націй, через це і невдалий результат цих поєдинків. Так вважає колишній головний тренер національної команди Мирон Маркевич.

Окрім того спеціаліст відзначив прогрес у другому поєдинку в Празі порівняно із першою грою проти албанців.

"Відчувалося, що після стартової невдачі з албанцями в збірній відбувся "розбір польотів", але вдалося позбутися далеко не всіх помилок. Це й вплинуло на підсумковий результат.

Чехи діяли агресивно, але в першому таймі їм перешкодили грати в своєму стилі. А проведені заміни в другому таймі дозволили нашим хлопцям додати й вони були близькі, аби врятуватися від поразки. Принаймні, вчора не були такими безнадійними, як в поєдинку з албанцями.

Знову була нервозність біля наших воріт після верхових передач. Добре, що гості подбали, аби їх було небагато, але згадайте, як господарі забивали свої голи в першому таймі. Особливо прикро за другий, пропущений вже в компенсований час. Значить банально забракло концентрації. Як бачите, є над чим працювати.

Грузини останнім часом додали в організації гри, а з м'ячем вони завжди були на "ти" й вже встигли заявити про себе на недавньому Євро в Німеччині. Але оскільки в нашій групі сили учасників приблизно рівні, то ще всі збірні залишаються в грі й все може змінитися. Зокрема, лідерство тих же грузинів похитнеться якщо українці в наступному турі візьмуть над ними гору.

Ситуація ще не критична, її можна виправити. Деякі позиції, справді, вимагають підсилення. Важливо до жовтневого протистояння з грузинами підійти в належних психологічних кондиціях. Суперник дуже впевнений в своїх силах. Наші хлопці повинні пам'ятати, що успішний виступ в Лізі націй може стати в пригоді в завоюванні путівки на чемпіонат світу. А саме таке завдання поставлене перед Сергієм Ребровим та його підопічними. Цю вершину треба підкорити, бо дуже не хочеться, щоб про нинішніх гравців української збірної говорили, як про переоцінене покоління", - цитує Маркевича Sport.ua.

Нагадаємо, збірна України зазнала другої поразки поспіль у рамках Ліги націй-2024/25, програвши у матчі з Чехією з рахунком 2:3.

Раніше Сергій Ребров назвав причину поразки збірної України від Чехії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp