Текст: ,  11 вересня 2024, 16:31
0
513
Сергій Ребров

Колишній воротар національної команди хоче дати час Реброву на виправлення ситуації з результатами.

Юрій Вірт підтримав Сергія Реброва і вважає, що тренера збірної не можна міняти після провалу на Євро-2024 і двох поспіль поразок у Лізі націй.

Водночас колишній воротар національної команди, хоче дати час штабу на виправлення ситуації, і очікує зміни результатів за місяць.

"Думаю, що аналіз повинен бути - постаратися змінити гру в плані того, щоб починати агресивно діяти з перших хвилин проти таких команд. Ми за іменами не поступаємося Албанії, Чехії чи Грузії.

Просто хотілося б бачити збірну, яка налаштована на гру з перших хвилин. От якщо буде так починати агресивно діяти, коли переводитиме м’яч на половину поля суперника та там закриватиме його, тоді побачите зміни. Є місяць часу - тренерський штаб на чолі з Ребровим проаналізує, та ми побачимо в першу чергу інший результат та більш агресивну гру.

Звичайно, не можемо міняти тренерів після двох поразок. Є чітке завдання перед Ребровим - потрапити на ЧС-2026. Думаю, все тільки починається - у нас є два турніри. Дайте мені гарантію, що завтра прийде інший тренер замість Реброва - і команда все виграє. Це тільки початок нового дворічного циклу. Взагалі не потрібно зараз про це говорити. Сьогодні є криза результату. Впевнений, що команда зможе вийти з цієї ситуації. Найголовніше - разом з результатом ще показувати такий агресивний футбол", - цитує Вірта Трибуна.

Нагадаємо, збірна України зазнала другої поразки поспіль у рамках Ліги націй-2024/25, програвши у матчі з Чехією з рахунком 2:3.

Раніше Сергій Ребров назвав причину поразки збірної України від Чехії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp