Барселона легко перемогла Жирону з Циганковим

Корреспондент.net,  16 вересня 2024, 10:15
0
880
Ламін Ямаль двічі забив у ворота Жирони

Каталонське дербі у чемпіонаті Іспанії завершилось розгромом команди вінгера збірної України.

Барселона реабілітувалась перед власними уболівальниками за невдалі матчі проти Жирони минулого сезону. Нагадаємо, тоді "блаугранас" двічі програли у чемпіонаті у каталонському дербі з однаковим рахунком 2:4.

Однак вже у першому матчі цього чемпіонату Ла Ліги Ганса-Дітера Фліка повністю декласували суперника вигравши на виїзді 4:1.

Ще до перерви Барселоні перевагу в два м'ячі забезпечив Ламін Ямаль, оформивши дубль. У другій половині Дані Ольмо і Педрі довели рахунок до розгромного 4:0, а все на що спромоглися господарі, так це гол престижу у виконанні ветерана Крістіана Стуані.

Українець Віктор Циганков вийшов на гру у стартовому складі Жирони та був замінений на 70-й хвилині. Барселона зі стовідсотковим показником набраних очок у п'яти матчах продовжує лідирувати в турнірній таблиці Ла Ліги. Жирона із сімома балами займає сьоме місце.