УЄФА визнала помилку арбітра матчу Євро-2024 Іспанія - Німеччина

Текст: ,  23 вересня 2024, 16:26
0
3794
М'яч влучає у руку Кукурельї під час матчу 1/4 фіналу Іспанія - Німеччина

Головний рефері чвертьфінального поєдинку мав призначати пенальті за гру рукою Марка Кукурельї.

Комітет арбітрів УЄФА визнав, що у чвертьфінальному матчі Євро-2024 між Іспанією та Німеччиною мав бути призначений пенальті у ворота "фурії рохи" за гру рукою у виконанні Марка Кукурельї. Про це повідомляє Relevo.

Комітет поінформував міжнародних арбітрів про те, що в цій грі було допущено помилку, адже момент мав закінчитися призначенням 11-метрового удару.

Цю ситуацію було включено до останнього огляду організації, яка періодично аналізує європейські матчі з метою стандартизації критеріїв і забезпечення того, щоб судді ухвалювали однакові рішення в аналогічних ситуаціях.

"Відповідно до останніх рекомендацій УЄФА, контакт руки з м'ячем, який зупиняє удар по воротах, має каратися суворіше, і в більшості випадків має призначатися пенальті, за винятком випадків, коли рука захисника перебуває дуже близько до тіла або торкається його.

У цьому випадку захисник (Кукурелья) зупинив удар по воротах рукою, яка не дуже близько до тіла, зробивши себе більшим, тому повинен був бути призначений пенальті", - йдеться в документі УЄФА.

Нагадаємо, що цей епізод стався під час другого екстратайму за рахунку 1:1. Головним арбітром тієї зустрічі був англійський суддя Ентоні Тейлор. У підсумку Іспанія вирвала перемогу в матчі 2:1, а згодом стала чемпіоном Європи.

Таким чином у Союзі європейських футбольних асоціацій кардинально змінили свою думку щодо епізоду. Одразу після матчу в УЄФА підтримали англійця, заявивши, що він ухвалив правильне рішення.

Нагадаємо, раніше гравець Шахтаря потрапив у символічну збірну першого туру Ліги чемпіонів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp