Текст: ,  30 вересня 2024, 11:39
0
3559
Жозе Моурінью

Легендарний португальський спеціаліст зародив оригінальне попередження у чемпіонаті Туреччини.

Жозе Моурінью продовжує доводити, що він "особливий" в усьому. Цього разу португальський тренер відзначився у чемпіонаті Туреччини, де заробив незвичне попередження.

Сталося це у сьомому турі турецької Суперліги, коли Фенербахче, під керівництвом португальця здобув виїзну перемогу над Антальяспором 2:0.

На 77-й хвилині за рахунку 1:0 на користь "жовтих канарок" VAR скасував гол у виконанні Едіна Джека нібито через офсайд.

Однак повтор вказав на те, що судді на VAR змогли припуститися помилки, оскільки 38-річний боснієць був у правильному положенні.

Це вирішив довести Моурінью, поставивши ноутбук із потрібним стоп-кадром прямо перед телекамерою, що одразу потрапило у трансляцію.

Про це повідомили арбітру, який поспішив пред'явити попередження португальському наставнику.

Ця помилка VAR все одно не завадила Фенербахче збільшити свою перевагу. За кілька хвилин суперник відзначився автоголом, який поставив крапку в матчі.

Після семи турів команда Моурінью йде другою, відстаючи від лідера в особі Галатасарая на три бали.

Нагадаємо, раніше суд виніс вирок фанату-расисту за образу Вінісіуса.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp