Тренер Арсенала прокоментував перемогу над Шахтарем

0
853
Мікель Артета

Мікель Артета оцінив успішний поєдинок Ліги чемпіонів проти "гірників".

Головний тренер Арсенала Мікель Артета прокоментував перемогу над Шахтарем у матчі третього туру Ліги чемпіонів.

Напередодні "каноніри" обіграли суперника з рахунком 1:0 завдяки автоголу та з нереалізованим пенальті.

"Дуже задоволений результатом. У Лізі чемпіонів завжди важко. Ми мали забивати більше в першому таймі, а в другій половині я побачив невелику втому. Грати 60 хвилин вдесятьох кілька днів тому важко. Ми залишили гру трохи відкритою, але ми боролися за три очки.

Не знаю, чи був пов'язаний нереалізований пенальті зі втомою. Треба віддати належне Шахтарю, вони хоробрі. Коли ви даєте їм час з м'ячем і втрачаєте його, вам доводиться страждати.

Я не знаю, чому Гаверц не взявся бити пенальті. Він один із тих, хто виконує одинадцятиметрові, але виконав його Троссар", - наводить слова Артети BBC з посиланням на TNT Sports.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp