269
Челсі - Ньюкасл

Українець зіграв півгодини, але всі ключові події сталися до його появи на полі.

У неділю, 27 жовтня, в Лондоні на Стемфорд Бридж у рамках дев'ятого туру Англійської Прем'єр-ліги зійшлися Челсі та Ньюкасл.

Михайло Мудрик, який став героєм "синіх" у грі з Панатінаїкосом (4:1) у Лізі конференцій, залишився на лавці запасних. Але і без нього команда Енцо Марески впоралася з опонентом.

На 18-й хвилині Коул Палмер шикарною передачею зі своєї половини поля запустив у прорив Педру Нету, який увірвався до штрафного та прострілив на Ніколаса Джексона. Форвард без проблем ударом у дотик замкнув передачу.

Але ще до перерви "сороки" відігралися. У схожій ситуації, але за більшої кількості гравців, Александер Ісак із передачі Льюїса Голла зрівняв рахунок.

Результат зустрічі вирішив удар Палмера на старті другого тайму. Англієць протягнув м'яч до воріт суперника, не зустрівши жодного опору. Опинившись у штрафному, Коул завдав щільного удару низом у ближній кут, із чим не впорався Нік Поуп.

На 67-й хвилині Мудрик отримав у своє розпорядження трохи більше 20 хвилин, але нічим надпомітним українець не відзначився.

У підсумку матч завершився перемогою Челсі з рахунком 2:1. Лондонці повернулися в ТОП-4, маючи тепер 17 очок. Ньюкасл же залишився 12-м із 12-ма балами.