Динамо на останніх хвилинах урятувалося від поразки Шахтаря

iSport.ua,  27 жовтня 2024, 20:01
0
998

Червона картка Дмитра Криськіва помітно вплинула на перебіг поєдинку. Суддя зафіксував нічию 1:1.

У неділю, 27 жовтня, у Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського пройшов центральний матч всього першого кола Української Прем'єр-ліги – Динамо приймало Шахтар.

Перша половина поєдинку відбулася при домінуванні гостей на футбольному полі. Підопічні Марино Пушича раз у раз атакували ворота Георгія Бущана, але їм все ніяк не вдавалося пробити його.

Паралельно з цим кияни вже на 16-й хвилині втратили через травму Дениса Попова, якого замінив Крістіан Біловар.

І якщо до перерви "гірники" ніяк не змогли відправити м'яч у сітку воріт суперника, то після нього у них це все ж таки вийшло, хоч і не в результаті гарної комбінації.

Після подачі кутового Бущан відбив перший удар, але захист не зміг вибити м'яч, який рикошетом від Валерія Бондаря все ж таки опинився в сітці.

Але дуже скоро Шахтар залишився у меншості через грубе фоло Дмитра Криськіва. Микола Балакін показав хавбеку пряму червону картку.

Дуже довго столичний клуб намагався зрівняти рахунок. І навіть символічно, що це сталося після того, як на полі з'явився Олександр Караваєв, вихованець Шахтаря. І саме він приніс своїй команді нічию.

За три хвилини до кінця основного часу Владислав Дубінчак навісив у штрафний майданчик, а Караваєв ударом у дотик пробив повз Дмитра Різника.

У результаті команди не змогли визначити переможця - суддя зафіксував нічию 1:1, яка більше на руку Динамо: команда Олександра Шовковського ділить перше місце з Олександрією (по 26 очок), а команда Маріно Пушича залишається четвертою з 20 балами.