iSport.ua,  27 жовтня 2024, 21:44
0
2152

Дивуватися не варто – він попереджав, що курить вже дуже давно і ніхто не змусить його змінитись.

Ель Класіко, що минуло, між Реалом і Барселоною багатьох шокувало тим, наскільки легко команда Хансі Фліка в другому таймі знищила свого споконвічного суперника.

Каталонський колектив за другі 45 хвилин відправив у ворота Андрія Луніна чотири голи, що принесло йому перемогу 4:0.

З лави запасних за цим спостерігав Войцех Щесни, який все не дебютує за "синьо-гранатових". Але перемогу у роздягальні він відзначав разом із усіма як повноцінний гравець Барселони.

У Мережі з'явилося відео, на якому польський воротар займався тим, що не асоціюється із професійним спортом.

На задньому плані Щесни, стоячи біля неповнолітнього Ламіна Ямаля, запалив сигарету і показово видихнув дим.

Ця неспортивна пристрасть не є чимось новим.

Войцех курить вже дуже давно і після приєднання до Барселони він заявив, що не збирається відмовлятися від своєї пристрасті.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp