16 листопада 2008, 17:55
0
9
За ним як за кам'яною стіною

У неділю, 16 листопада, відбулося ключове протистояння першого кола української Прем'єр-ліги. У гості до донецького Шахтаря подарувало київське Динамо. Обидві команди відзначилися більшою кількістю моментів, але все вирішив, як завжди, один гол - цього разу перемога дісталася донецькій команді.

Українська Прем'єр-ліга. 15-й тур

Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) - 1:0

Гол: Вілліан (35)

Попередження: Фернандіньо (30), Брандао (53), Кучер (87) - Алієв (36), Бангура (90)

Донецьк. Стадіон Олімпійський. Початок матчу: 16.00

Арбітр: Петер Фрейдфельдт (Швеція)

Шахтар: Пятов - Чигринський, Кучер, Рац, Хюбшман, Срна, Гай, Вілліан (Жадсон, 67), Фернандіньо, Брандао (Гладкий, 90), Морено (Селезньов, 46)

Тренер: Мірча Луческу

Динамо: Богуш - Бетао, Сабліч, Діакате, Каддурі, Гіоане (Бангура, 59), Вукоєвич, Алієв, Єременко, Мілевський, Ярмоленко (Зозуля, 79)

Тренер: Юрій Сьомін

1-а хвилина. Матч почався. Футболісти починають із центра поля.

1-а хвилина. Шахтар відразу пішов уперед, Фернандіньо пробивав по воротах - але Богуш упевнено взяв м'яч.

3-я хвилина. А от і перший офсайд - Морено відзначився, правда зі знаком мінус.

9-а хвилина. Ярмоленко після довгої подачі сильно пробив по воротах – не точно. Хотів молодий форвард повторити свій кубковий подвиг, але рівень захисту Шахтаря все-таки вищий.

13-а хвилина. Морено знову випускає шанс. Після подачі із флангу Богуш вибив м'яч, але прямо на гравця Шахтаря - легкий удар, м'яч проходить через частокіл ніг, і попадає до Марсело - але форвард у своїй спробі потрапити в кут був дуже неуспішний. Але ж гарний був момент.

21-а хвилина. Вілліан без порушення відібрав м'яч, швидко втік від захисників і навішував - Бетао вибив м'яч на кутовий. А говорив же Бетао перед матчем, що найнебезпечний у Шахтарі - Вілліан, доглядає бразилець за співвітчизником.

25-а хвилина. От це момент у Динамо. Кияни розіграли дуже гарну комбінацію, Мілевський пробивав - але Пятов чудово зреагував і перевів м'яч на кутовий.

30-а хвилина. Перше попередження в нашім матчі - Каддурі вибивав м'яч, Фернандіньо просто пробігав поруч - але удар по нозі вийшов болючим, хоча й не особливо страшним - але арбітр вирішив нагородити бразильця гірчичником.

35-а хвилина. ГООООЛ. 1:0. Господарі виходять уперед. Брандао правим флангом прорвався до воріт, і з кута воротарського відкотив м'яч на Вілліана - удар у дотик, отримайте і розпишіться. Ех, Бетао, Бетао - і Брандао не утримав, і за Вілліаном не встежив - правда і центральні зихиснички теж гарні.

36-а хвилина. Попередження Алієву. Динамовець у центрі поля завалив Брандао.

38-а хвилина. Ярмоленко вивалюється один на один з Пятовим, Андрій скорочує дистанцію, і росіянин фін поспішно пробиває - цілив у ближній кут, але промахнувся.

44-а хвилина. Морено віддавав м'яч і спробував бігти далі - але пильний динамівець, пробігаючи повз, встиг вдарити по потилиці непосидючого болівійця. Марсело так і розтягнувся на газоні. А над ним шуліками зчепилися Мілевський і Срна - шкода немає на полі Бангура і Єзерського, ох вони б поганялися по майданчику один за одним. Але все добре, що добре закінчується - арбітр показав футболістам, що брутальності не потерпить.

45-а хвилина. Отже, перший тайм закінчився. Нас чекає перерва.

46-а хвилина. Почався другий тайм. У Шахтаря в перерві заміна - замість Морено виходить Селезньов.

49-а хвилина. Знову Пятов рятує команду, потягнувши удар від Ярмоленко в нижньому куті - кутовий.

53-я хвилина. Брандао одержує жовту картку - постраждав Бетао.

55-а хвилина. Брандао ледь не забиває другий гол - після подачі кутового неприкритий бразилець сильно пробиває головою повз ворота.

59-а хвилина. Юрій Сьомін підсилює атаку - замість Тіберіу Гіоане виходить Бангура.

60-а хвилина. Рац пробиває по воротам - Богуш помиляється і відбиває прямо перед собою - але сам же і виправляє помилку, в кидку накриваючи м'яч. А Селезньов уже був готовий забивати.

67-а хвилина. А Мірча Луческу забирає поки що героя цього двобою - замість Вілліана виходить Жадсон.

74-а хвилина. Селезньов забиває другий гол - але бригада арбітрів фіксує офсайд.

75-а хвилина. Бангура виходить один на один, але Пятов знову парирує удар на кутовий. Фантастичну гру сьогодні демонструє воротар Шахтаря.

77-а хвилина. Бетао затримався, і Селезньов вивалився один на один з Богушем - Стас відбиває ногою м'яч. Просто відмінний момент не реалізував форвард.

79-а хвилина. Ярмоленко йде з поля - замість нього з'являється Роман Зозуля.

85-а хвилина. Бангура забігає в офсайд - суцільні поза грою пішли в нашім матчі, за останні п'ять хвилин встигли Брандао, Селезньов, Бангура побувати в такому хиткому положенні.

87-а хвилина. Кучер збивають Алієва недалеко від лінії штрафний і одержує попередження. Сам потерпілий виконує вирок - але м'яч летить трохи повз дев'ятку воріт Пятова.

90-а хвилина. Арбітр додає три хвилини.

91-а хвилина. Хюбшман одержує в око, Бангура - жовту картку. А замість Брандао виходить Олександр Гладкий.

Все, матч завершений. Вітаємо вболівальників Шахтаря з перемогою.