Гран-прі Іспанії: Феттель знову перемагає, Хемілтон відстав менш ніж на секунду

22 травня 2011, 18:39
0
8
Феттель здобув чергову перемогу

Чинний чемпіон світу Формули-1 Себастьян Феттель з команди Red Bull здобув вже четверту перемогу в цьому сезоні, фінішувавши першим на Гран-прі Іспанії.

Другим прийшов пілот McLaren Льюїс Хемілтон. Гонщики боролися до останнього кола Гран-прі Іспанії: на фініші пілотів розділило менше однієї секунди.

Більшість пілотів топ-команд пішли на тактику чотирьох піт-стопів, проте Дженсон Баттон вирішив провести гонку з трьома зупинками в боксах. Це стратегічне рішення дозволило британцеві переміститися з одинадцятого місця, на якому він опинився за підсумками першого кола, на третій рядок підсумкового протоколу.

Володар поул-позиції Марк Веббер невдало провів старт, в перший поворот увійшовши лише третім. Гонщик Red Bull зміг відіграти одне місце у пілота FerrariФернандо Алонсо за рахунок тактики, проте утримати за собою пілотів McLaren австралієць не зумів. У результаті Уеббер став четвертим. Алонсо прийшов до фінішу п'ятим.

Шосте місце зайняв Міхаель Шумахер на Mercedes, сьома позиція дісталася його товаришеві по команді Ніко Росбергу. Стартувавши з останнього ряду, Нік Хайдфельд на Renault прорвався на восьму сходинку, перевершивши двох гонщиків Sauber - Серхіо Переса і Камуі Кобаясі. Росіянин Віталій Петров приїхав на 11 місці і не набрав очок.

У загальному заліку чемпіонату світу Феттель зміцнив своє лідерство, довівши перевагу над Льюїсом Хемілтоном до 41 очка. Red Bull продовжує очолювати Кубок конструкторів, перевершуючи McLaren на 47 балів. Ferrari йде на третій позиції, поступаючись лідерам 110 очками.

Шостим етапом Формули-1 стане вулична гонка в Монако, запланована на 29 травня.