Гран-прі Бельгії: Феттель завоював поул-позицію

27 серпня 2011, 20:30
0
9
Феттель завоював поул-позицію

Діючий чемпіон світу Формули-1 Cебастьян Феттель завоював поул-позицію на Гран-прі Бельгії за підсумками кваліфікації, яка пройшла в суботу, 27 серпня.

Другий час у дощовій кваліфікації показав Льюїс Хемілтон на McLaren, третім став пілот Red Bull Марк Уеббер. За ними розташувалися Феліпе Маса на Ferrari і Ніко Росберг, який представляє Mercedes GP.

Іспанський гонщик Toro Rosso Хайме Альгерсуарі провів найкращу кваліфікацію в сезоні, зайнявши шосте місце. Росіянин Віталій Петров залишився десятим, його партнер по Renault Бруно Сенна розташувався на сьомій позиції. Такий низький результат Петрова був пов'язаний із його розворотом у повороті Blanchimont - цей інцидент зіпсував пілотові покришки, не дозволивши надалі домогтися поліпшення часу. Дворазовий чемпіон світу Фернандо Алонсо показав восьмий результат, на одну десяту секунди перевершивши Серхіо Переса на Sauber.

У середині заїздів сесія була перервана червоними прапорами через аварію Адріана Сутіла - німець не втримав свій болід на виході з Червоної води. Пілот McLaren Дженсон Баттон не пройшов у фінальний сегмент, занадто рано завершивши виступи у другій частині кваліфікації: в результаті британцеві дістався 13-й рядок.

Три пілота не потрапили в 107 відсотків від часу лідера - в норматив не вклалися обидва гонщики HRT, а також Жером Д'Амброзіо з Marussia Virgin. Міхаель Шумахер, що відзначає двадцятиріччя в Формулі-1, вилетів із траси в першому сегменті після того, як на його Mercedes W02 відірвалося заднє колесо - у підсумковому протоколі семиразовий чемпіон світу став останнім.

Гонка Формули-1 на бельгійській трасі Спа-Франкоршам відбудеться в неділю, 28 серпня, о 15:00.