Баттон вважає, що у нього є шанси поборотися з пілотами Red Bull в наступному сезоні

22 грудня 2011, 14:21
0
10

Пілот McLaren Дженсон Баттон вважає, що наступного року у нього будуть кращі можливості для того, щоб поборотися за титул.

"Ми не змогли виграти чемпіонат в останні два роки, але я виграв чимало гонок з цією командою і відчуваю, що наш час прийде. Ми перебуваємо в дуже хорошій позиції, так що не може й бути краще.

Ми вже працюємо разом протягом двох років. Просто страшно, як швидко пролетів цей час. Моєю метою при переході в McLaren було вигравати гонки і працювати з командою, яка завжди може мені дати шанс на перемогу в чемпіонаті.

Я відчуваю, що ми дійсно покращилися і що завдяки цьому невеликому прогресу ми зможемо боротися за перемоги в більшій кількості гонок у 2012 році", - цитує Баттона Autosport.

Нагадаємо, що Дженсон Баттон обійшов Льюїса Хемілтона у боротьбі за звання найкращого британського гонщика.

Раніше також британське видання Autosport провело опитування серед керівників команд Формули-1 про те, кого вони вважають найкращим пілотом 2011 року. Переможцем опитування став гонщик Red Bull Себастьян Феттель.

За матеріалами: Чемпионат.com