Хемілтон виграв другу кваліфікацію Формули-1 поспіль

24 березня 2012, 12:19
0
15
Хемілтон виграв кваліфікацію

Кваліфікація другого етапу чемпіонату світу Формули-1 в Малайзії, яка відбулася в суботу, 24 березня, завершилася другим поспіль дублем пілотів McLaren.

Льюїс Хемілтон встановив найкращий час дня, проїхавши по трасі в околицях Куала-Лумпура за 1.36,219, а його партнер по команді Дженсон Баттон став другим, поступившись чемпіону світу 2008 року 15 сотими секунди. Найближчим переслідувачем гонщиків McLaren виявився Міхаель Шумахер: німець завершив кваліфікаційну сесію з третім результатом.

АНАЛІТИКА: Другий шанс для Шумахера або третя перемога Феттеля. Чого чекати від Гран-прі Малайзії

Марк Веббер і Кімі Райкконен показали абсолютно ідентичні часи 1.36,461. У такій ситуації перевагу отримує той, хто проїхав своє коло раніше, тому цього разу попереду виявився Веббер. Райкконен кваліфікований п'ятим, але штраф в п'ять позицій за позапланову зміну коробки передач відправить пілота Lotus на десяту сходинку стартового поля.

АНАЛІТИКА: Підсумки Гран-прі Австралії: секрети успіху Баттона

Замість фіна п'ятий Гран-прі Малайзії почне Себастьян Феттель. Гонщик Red Bull єдиним з першої десятки вирішив встановити на свій болід жорстку гуму в фінальному сегменті - всі інші віддали перевагу середнім покришкам Pirelli. Слідом за Феттелем у кваліфікації розташувалися Роман Гросжан, Ніко Росберг, Фернандо Алонсо і Серхіо Перес.

Росіянин Віталій Петров показав 20-ий час, проте недільну гонку розпочне 19-м завдяки штрафу його напарника Хейккі Ковалайнена. Фінн втратить п'ять позицій і стартує з останнього місця. Пілоти HRT вперше в сезоні вклалися в 107 відсотків від часу лідера, а тому будуть допущені на старт Гран-прі Малайзії.

Гонка Формули-1 на трасі Сепанг пройде в неділю, 25 березня - початок заїзду заплановано на 10 ранку за Києвом.