Moto GP. Маркес бере поул у Барселоні

iSport.ua,  4 червня 2016, 16:52
0
103

Гонщик Хонди Марк Маркес став найшвидшим у кваліфікації, обігнавши пілота Ямахи Хорхе Лоренцо і партнера по команді Дані Педросу.

Цього року Гран-прі Барселони пройде на зміненій трасі. Після смерті гонщика Moto 2 Луїса Салома в п'ятницю організатори турніру разом із гонщиками прийняли рішення внести зміни в трасу для того, щоб її зробити безпечнішою. Тепер вона матиме таку саму конфігурацію, як і траса Формули-1.

Маркес захопив лідерство практично із самого початку гонки, і до кінця так його і не упустив.

У результаті Марк показав результат 1 хвилина 43.589 секунди, що дозволить йому зайняти поул у завтрашній гонці.

Другим буде стартувати гонщик Ямахи Хорхе Лоренцо, який показав результат 1 хвилина 44.056 секунди. Третє місце на старті Гран-прі Барселони займе партнер Маркеса по команді Дані Педроса з результатом 1 хвилина 44.307 секунди.

Даний поул став для Маркеса вже третім у нинішньому сезоні.