iSport.ua,  5 червня 2016, 10:08
0
723
Дуайт Бір, Бенджамін Біннс

Перегони на острові Мен в Ірландському морі довгий час вважалися одними з найбільш престижних мотоциклетних змагань у світі.

Спочатку під час заїзду мотоциклів з колясками загинув 27-річний австрієць Дуайт Бір. Екіпаж потрапив у аварію, в результаті якої Бір помер прямо на місці. Другий гонщик екіпажу Бенджамін Біннс відправився в лікарню з травмою щиколотки, і його стан зараз оцінюється як стабільний.

Пізніше в цей же день під час тренувальних заїздів загинув англієць Пол Шусміт, також потрапивши у смертельну аварію. Через інцидент тренування було припинене.

Бір вперше виступив на цих змаганнях у 2014 році разом зі своїм батьком, зайнявши 12-е місце за підсумками тижня в турнірі серед мотоциклів з колясками. У минулому році він повернувся і зайняв 17 місце.

Шусміт був ветераном змагань. Англійцю було 50 років, і в мотогонках ТТ він дебютував ще в 2005 році. Найкращим його результатом було 15 місце відразу в двох категоріях у 2011 році.

Дані смерті стали вже 249 і 250 за всю історію перегонів на острові Мен. Також вони продовжили траурний для мотоциклетного спорту уїк-енд, під час якого загинув гонщик Мото2 Луїс Салом.

Мотогонки ТТ: две смерти в один день