135
Ян Ламмерс (третій зліва) з нагородою Ферстаппена

Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен був названий найкращим спортсменом Голландії за результатами 2016 року.

Вчора в Нідерландах пройшла церемонія нагородження найкращих спортсменів країни. У номінації "Найкращий чоловік-спортсмен" переміг 19-річний представник Формули-1 Макс Ферстаппен.

Він став наймолодшим переможцем гран-прі, вигравши на етапі в Барселоні, а також першим голландським пілотом Формули-1, який зумів піднятися на найвищий щабель п'єдесталу.

Особисто Ферстаппен присутнім на церемонії не зміг бути, але надіслав відеозвернення.

Нагадаємо, що крім перемоги в Іспанії у Ферстаппена були ще шість подіумів і п'яте місце за підсумком сезону в особистому заліку.