Себастьєн Ожьє вп'яте виграв Ралі Португалія

147
Себастьєн Ожьє вп яте виграв Ралі Португалія
Себастьєн Ожьє

Чинний чемпіон світу став переможцем Vodafone Rally de Portugal.

Пілот M-Sport Себастьєн Ожьє вп'яте в кар'єрі відсвяткував перемогу на Ралі Португалія.

Заключний день змагань Себастьєн почав з перевагою в 16 секунд над найближчим переслідувачем Тьєррі Невілом.

Ожьє програв 0,8 секунди бельгійцю на 16-ій спецділянці, а на СУ Luilhas зміцнив своє лідерство на три секунди.

Невіл виявився швидшим француза на двох останніх СУ, однак цього було недостатньо для того, щоб скласти конкуренцію чинному чемпіону світу.

На фініші ралі Ожьє привіз Невілу 15 секунд. Третім у підсумковому протоколі став ще один представник Hyundai Дані Сордо. Іспанець поступився лідеру на одну хвилину.

Четверте місце на Ралі Португалія завоював Отт Тянак, хоча ще вчора пілот M-Sport йшов на першим до того моменту, поки не зламав задню підвіску на своїй Ford Fiesta.