0
460
Льюїс Хемілтон

Пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон став переможцем гонки в Сінгапурі.

Пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-прі Сінгапуру - чотирнадцятого етапу в чемпіонаті Формули-1. Для британця ця перемога стала вже сьомою в поточному сезоні і 60-ю в кар'єрі.

Другим фінішував Даніель Ріккардо з Ред Булл, третім картатий прапор побачив Валттері Боттас із Мерседеса.

Варто зазначити, що на старті гонки сталася серйозна аварія, у результаті якої обидва пілоти Феррарі, Себастьян Феттель і Кімі Райкконен, а також гонщик Ред Булл Макс Ферстаппен зійшли із траси.

Таким чином, Льюїс Хемілтон відірвався від найближчого переслідувача у загальному заліку Себастьяна Феттеля на 28 очок.