Формула-1: Феттель виграв неймовірну гонку на Гран-прі Бахрейну

iSport.ua,  8 квітня 2018, 20:07
0
724
Себастьян Феттель

Пілот Феррарі Себастьян Феттель зумів здобути непросту перемогу в цікавій гонці на Гран-прі Бахрейну, виграв другу гонку в сезоні, що почався.

Феррарі переграло своїх суперників із Мерседес тактично - відносно ранній піт-стоп Феттеля викликав віру у ще однин заїзд в бокси, але Себастьян на Soft-і проїхав до кінця гонки. Останні 10 кіл його покришки були зношені і він майже секунду програвав Боттасу, але той дістав його лише за коло до фінішу так і не змігши обійти.

Третім в гонці фінішував Льюїс Хемілтон, який прорвався на подіум з 9-го місця, але він явно розраховував на більше, адже в дебюті гонки прорвався в топ-4, однак там позмагатися не зумів.

Гонку Феррарі зіпсував невдалий піт-стоп Кімі Райкконена, якого завчасно відпустили на трасу з незакріпленим колесом і в цьому моменті навіть постраждав механік Скудерії, якого відразу відправили в госпіталь.

Чорною стала гонка для двох пілотів Ред Булла. Вже на старті у Даніеля Ріккардо виникли проблеми з мотором, а у Макса Ферстаппена був прокол після контакту з Хемілтоном.

Результати Гран-прі Бахрейну 2018:

Подробиці гонки читайте в нашому онлайні Гран-прі Бахрейну.

Дивіться також календар сезону, особистий залік і Кубок конструкторів сезону 2018 року в Формулі-1.