Гран-прі Іспанії: Хемілтон легко переміг

iSport.ua,  13 травня 2018, 18:20
0
394
Льюїс Хемілтон

Мерседес вперше у сезоні зробили дубль. Хемілтон дуже впевнено виграв Гран-прі, завоювавши 64-ту перемогу в кар'єрі.

Британець Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Іспанії, який завершився тріумфом Мерседес завдяки фіну Валттері Боттасу, що забезпечив команді чемпіонський дубль.

Найцікавіші події етапу трапилися вже на першому колі. Роман Грожан розвернувся в одному з перших поворотів, у результаті чого сталася аварія за його участю, а також із машинами Хюлькенберга і Гаслі. Всі троє вилетіли відразу.

Крім того, на старті Феттель обійшов Боттаса і став другим, проте Льюїс Хемілтон лідерство утримав і швидко створив значний відрив, на кожному колі виграючи у Феттеля по 0,5-1 секунди.

Надалі гонка була не особливо багатою на обгони і більше йшла стратегічна боротьба на піт-стопах. Якщо перша хвиля заїздів у бокси завершилася для Феррарі добре (команда раніше закликала Себастьяна на піт-стоп, але помилка в боксах механіків Мерседес допомогла утримати позицію попереду Боттаса), то другий піт відкотив Себа назад.

Феттель під віртуальним сейфіті-каром заїхав на піт-стоп і відкотився на четверте місце, пропустивши і Боттаса, і навіть Ферстаппена. Наприкінці Феттель кинувся в погоню за Максом, але пройти його не зумів.

До всіх проблем Феррарі додалося сходження Кімі Райкконена, якого підвела техніка.

У кінці гонки кілька разів нагадав про себе Даніель Ріккардо, який встановив новий рекорд кола - 1.18,441. Щоправда, ішов він на п'ятому місці з відставанням у 19 секунд від Феттеля, так що ніякої нової інтриги не виникло.

У результаті Хемілтон дуже впевнено виграв Гран-прі, завоювавши 64-ту перемогу в кар'єрі.