Формула-1: Ферстаппен виграє у Мексиці та збільшує відрив

Текст: ,  8 листопада 2021, 10:01
0
452
Ферстаппен був нестримний у Мексиці

Черговий етап "королівських гонок" закінчився перемогою команди Ред Булл. Ферстаппен виграє у Хемілтона вже 19 очок.

Впевненою перемогою пілота Ред Булл Макса Ферстаппена закінчився черговий етап Формули-1 у Мексиці. Лідер загального заліку випередив друге місце, на якому фінішував семиразовий чемпіон світу Льюїс Хемілтон, на більш ніж 16 секунд. Третім став партнер Ферстаппена з команди - Серхіо Перес. Він програв майже 18 секунд.

Крім них в очках, на автодромі імені братів Родрігес також фінішували: П'єр Гаслі, Шарль Леклер, Карлос Сайнс, Себастьян Феттель, Кімі Райкконен, Фернандо Алонсо і Ландо Норріс.

Після цієї перемоги Ферстаппен зміцнив своє лідерство у чемпіонаті. Тепер його відрив від Хемілтона, котрий йде другим, складає вже 19 очок. Третім, з великим відставанням, йде партнер Льюїса з конюшні Мерседес Валттері Боттас.

У Кубку конструкторів трійка лідерів після Мехіко має такий вигляд: Мерседес - 478,5 очок, Ред Булл - 477,5, Феррарі - 268,5.

Зазначимо, у чемпіонаті Формули-1 залишилося провести ще чотири гонки. Наступний етап відбудеться 14 листопада у Сан-Паулу, Бразилія.