2 грудня 2008, 08:55
0
5
Шумахер фінішував лише восьмим

Семикратний чемпіон світу в Формулі-1 фінішував восьмим у змаганнях на картингах.

Пілот команди Honda бразилець Рубенс Баррікелло виграв благодійні Змагання чемпіонів на картингах, які були організовані його співвітчизниками Феліпе Массою з Ferrari.

Баррікелло зміг випередити 19 інших пілотів, у тому числі й свого колишнього напарника німця Міхаеля Шумахера. Семикратний чемпіон світу в Формулі-1 у першому заїзді показав четвертий результат, а в другому і зовсім не дійшов до фінішу. Агресивна манера водіння Шумахера викликала невдоволення у переможця перегонів.

"Він пілотував так, як ніби бере участь у воєнних діях. Може він забув, що перебуває в Бразилії і це лише благодійне змагання", - заявив Баррікелло.

На заході, організованим Массою, були присутні близько 12 тис. глядачів. Всі зібрані кошти підуть у спеціальний фонд допомоги потерпілим від повені в Бразилії, яка забрала життя більше 100 людей.

До цієї суми Феліпе Маса додав ще $ 22 тис. з власної кишені. "Це найменше, що ми можемо зробити для цих людей", - сказав бразилець.