Сокіл розбив Вітебськ

1 грудня 2010, 22:20
0
7

У середу, 1 грудня, в рамках Відкритого чемпіонату Білорусі Сокіл приймав Вітебськ. Кияни святкували впевнену перемогу - 5:2.

Сокіл почав гру активно і з перших секунд гри заволодів ініціативою. Результатом такого натиску стала швидка шайба Вадима Шахрайчука з передачі Романа Сальникова на 33-й секунді поєдинку.

Швидкий гол не охолодив киян і вже на 6-й хвилині Климентьєв подвоює рахунок на табло - Сокіл реалізував більшість.

Незважаючи на явну перевагу Сокола, Вітебську таки вдалося скоротити відставання ще в першому періоді - на 16 хвилині відзначився Тішкін (воротар киян, закритий своїми захисниками і хокеїстами команди суперника, не зміг відреагувати на кидок гравця Вітебська з середньої дистанції).

Початок другого періоду також залишився за гравцями Сокола. На 21 хвилині поєдинку з передачі Малова оформив дубль Шахрайчук. Вже за тридцять секунд взяття воріт гостей святкував Срюбко. Такий розвиток подій однозначно не влаштовував Вітебськ, і тренер білоруської команди провів заміну воротаря.

Третій період активніше почали гості, і на 42-й хвилині Вітебськ реалізує більшість - відзначився Волчик.

Останнє слово все ж залишив за собою Сокіл, за 5 хвилин до закінчення гри забиту шайбу записав на своїй рахунок Буценко.

Відзначимо, що в турнірній таблиці Відкритого чемпіонату Білорусі київський Сокіл займає п'яте місце, на 8 очок відстаючи від четвертого рядка.

Свій наступний поєдинок кияни проведуть на домашній арені - у п'ятницю, 3 грудня, Сокіл зустрінеться з Хімік-СКА.