10 січня 2011, 09:03
0
19
Нью-Джерсі впорався з Тампою

У ніч на понеділок, 10 січня, за океаном відбулося п'ять ігор регулярного чемпіонату NHL.

У стартовому матчі ігрового дня в NHL Кароліна в овертаймі вирвала перемогу у Атланти, перемігши 4:3.

Господарі льоду вели в рахунку 3:1, але Атланта зусиллями Бергфорса і Літтла перевела гру в овертайм, в якому цілі досяг кидок форварда Ураганів Еріка Коула.

Кароліна - Атланта - 4:3 ОТ (1:1, 2:1, 0:1, 1:0)

Шайби: Рууту, 01:20 (бол.). ДАЛПУ, 23:57. Скіннер, 25:33 (бол.). Коул, 62:09 - Літтл, 11:46 (бол.), 50:42. Бергфорс, 27:57 (бол.).

-------------------------------------------------- -----------------------------

Нью-Джерсі на домашньому майданчику переграв Тампа-Бей. Російський форвард Ілля Ковальчук відзначився двома гольовими передачами. Перемога над одним з лідерів ліги перервала невдалу серію Нью-Джерсі - в останніх 12 матчах найгірша команда регулярки здобула лише дві перемоги.

Нью-Джерсі - Тампа - 6:3 (1:2, 0:0, 5:1)

Шайби: Кларксон, 05:55, 44:14 (бол.) (Ковальчук). Арнотт, 47:52 (Жарков). Зубрус, 54:06. Еліаш, 58:45 (п.в.) Палмьєрі, 59:46 (Ковальчук) (п.в.) - Перселл, 02:36. Мелоун, 16:01 (бол.). Мур, 59:08.

Міннесота на своєму льоду програла Далласу.

Міннесота - Даллас - 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)

Шайби: Дейлі, 02:33. Бенн, 19:11, 54:28. Ніл, 49:52.

Чикаго на своїй арені розгромив Айлендерс.

Чикаго - Нью-Йорк Айлендерс - 5:0 (1:0, 4:0, 0:0)

Шайби: Шарп, 04:52 (бол.). Хосса, 22:10. Кейн, 27:19. Болланд, 36:24. Хьялмарссон, 39:04.

Анахайм на своєму майданчику здобув мінімальну перемогу над Сан-Хосе.

Анахайм - Сан-Хосе - 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Шайби: Райан, 34:29.

За матеріалами: Чемпионат.ру, Телеканал Спорт.