0
8
Ванек поставив крапку в поєдинку з Торонто

У ніч на неділю, 6 лютого, відбулися чергові матчі регулярного чемпіонату NHL.

У стартовому матчі ігрового дня в Сан-Хосе в гостях всуху переграв Бостон, закинувши дві шайби. Відзначимо голкіпера гостей Анти Ніємі, який відбив всі 26 кидків.

Бостон - Сан-Хосе - 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Голи: Кутюр, 07:22 (бол.). Сетогучі, 59:57 (п.в.).

Матч між Монреалем і Рейнджерсом вийшов малорезультативним і закінчився з рахунком 2:0. Головним героєм зустрічі став голкіпер канадців Кері Прайс, який відбив всі 35 кидків по своїх воротах.

Монреаль - Рейнджерс - 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Голи: Гомес, 38:34. Плеканец, 59:22 (п.в.).

Анахайм здобув перемогу в непростому матчі з Колорадо, зумівши повністю знешкодити напад суперника - 3:0. Всі три шайби у цій зустрічі закинув нападаючий Корі Перрі. Це перший хет-трик Перрі в цьому сезоні. Воротар качок Кертіс Макелінні заробив свій другий сухар в кар'єрі, відбивши 25 кидків.

Колорадо - Анахайм - 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Голи: Перрі, 13:51 (бол.), 41:53, 59:42 (п.в.).

У рамках регулярного чемпіонату Баффало переміг Торонто. Хорощ гру провів Томаш Ванек, прийняв участь у двох шайб у ролі диспетчера і поставив фінальну крапку в матчі.

Баффало - Торонто - 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)

Голи: Помінвілл, 03:31. Стеффорд, 05:52 (бол.). Гостед, 24:19. Конноллі, 27:14 (бол.). Стеффорд, 34:22. Ванек, 56:43 - Кулемін, 28:50 (мен.). Бошем, 52:39.

Айлендерс здобули перемогу над Оттавою.

Айлендерс - Оттава - 5:3 (3:3, 0:0, 2:0)

Голи: Моулсон, 04:10. Грабнер, 09:44. Шремп, 17:28, 41:39 (бол.). Нільсен, 59:51 (п.в.) - Ніл, 4:23. Фішер, 12:20. Ковальов, 17:11.

Філадельфія обіграла Даллас. Перемога дозволила Флайєрс збільшити відрив від Тампи-Бей, яка займає друге місце у Східній конференції, до шести очок.

Філадельфія - Даллас - 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Голи: Месарош, 18:40. Поу, 21:19 (мен.). Картер, 50:37 - Морроу, 32:07.

Атланта зуміла на передостанній хвилині зустрічі з Кароліною зрівняти рахунок, але в овертаймі все-таки віддала перемогу. Вирішальну шайбу закинув нападаючий ураганів Ерік Коул.

Кароліна - Атланта - 4:3 ОТ (0:1, 1:0, 2:2, 1:0)

Голи: Стаал, 28:16 (бол.). Саттер, 48:37. Тлустий, 52:42. Коул, 62:48 - Бергфорс, 12:33. Сопів, 52:14. Богосян, 58:36.

Коламбус вирвав перемогу у Едмонтона. Першою зіркою зустрічі став Річард Амбергер, який відзначився двома шайбами та двома передачами

Коламбус - Едмонтон - 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)

Голи: Амбергер, 14:19, 53:44. Хуселіус, 34:35, 56:00 - Пяярві, 02:14, 45:31. Пеннер, 07:44.

Нешвілл перервав серію з чотирьох поразок поспіль, обігравши з рахунком 3:0 Детройт. Дубль оформив білоруський форвард Сергій Костіцин. Детройт завдав по воротах Пекка Рінне 35 кидків, але не зумів засмутити суперників вже у другій грі поспіль.

Нешвілл - Детройт - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Голи: Вебер, 3:18 (бол.). Костіцин, 34:03 (мен.), 57:39.

Блискуча гра воротаря Іллі Бризгалова принесла Фініксу найважливішу перемогу над Міннесотою з мінімальною перевагою - 1:0. Російський голкіпер відбив всі 25 кидків по своїх воротах, заробивши четвертий сухар в сезоні. Єдину шайбу цієї зустрічі закинув нападаючий Тейлор Пайатт в третьому періоді.

Фінікс - Міннесота - 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Гол: Пайетт, 42:20.

Атланта в черговому матчі ігрового дня регулярного чемпіонату НХЛ зуміла на передостанній хвилині зустрічі з Кароліною зрівняти рахунок, але в овертаймі все-таки віддала перемогу. Вирішальну шайбу закинув нападаючий ураганів Ерік Коул.

Калгарі - Лос-Анджелес - 3:4 Б (1:2, 1:1, 1:0, 0:0)

Голи: Регір, 01:21. Тенгуей, 20:45, 51:15 (бол.) - Скудері, 00:39. Браун, 6:17 (бол.). Вільямс, 31:02.

Переможний булліт: Вільямс.

За матеріалами: NHLЧемпионат.Ру, Телеканал Спорт