Взяли Рязань: Донбас з перемоги дебютував в чемпіонаті ВХЛ

Корреспондент.net,  11 вересня 2011, 17:43
0
12
Донбас перемагає в Рязані

Сьогодні, 11 вересня, донецький Донбас стартував у регулярному чемпіонаті Вищої хокейної ліги. У матчі проти ХК Рязань донеччани вирвали перемогу в серії буллітів.

У першому періоді рязанці швидко відкрили рахунок: шайбу закинув Дмитро Корнєєв. Через шість хвилин Руслан Башкіров подвоїв рахунок.

У другому періоді Донбас переламав хід поєдинку і зрівняв рахунок: спочатку форвард Олександр Боровков з передачі Олега Шафаренка та Олександра Матерухіна скоротив розрив у рахунку, а через кілька хвилин нападник Євген Белухін в меншості зробив рахунок 2:2.

У третьому періоді Руслан Башкіров в більшості знову вивів Рязань вперед, проте за чотири хвилини до кінця основного часу росіянин Сергій Піскунов після передачі Белухіна перевів гру в овертайм.

Додатковий час не визначив переможця, тому долю матчу вирішила серія булітів. У підсумку донеччани двічі реалізували свої спроби (Дмитро Цируль та Денис Кочетков), а голкіпер українського клубу Степан Горячевських відбив усі кидки у виконанні господарів.

Рязань - Донбас 3:4 (2:0, 0:2, 1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 2:06 Корнєєв (Ром. Башкіров) - 1:0; 8:01 Рус. Башкіров (Галкін - більш.) - 2:0; 21:02 Боровков (Матерухін, Шафаренко) - 2:1; 36:22 Белухін (менш.) - 2:2; 54:57 Рус. Башкіров (Поздняков, Нагайцев - більш.) - 3:2; 56:06 Піскунов (Кочетков) - 3:3. Цируль - переможний булліт.

Кидки по воротах: 18 - 40

Штрафний час: 18 - 30

Свій черговий матч донецька команда проведе у вівторок, 13 вересня, в Пензі проти місцевого Дизеля.