Корреспондент.net,  14 вересня 2011, 08:49
0
13
Шафаренко відзначився трьома шайбами

Донецький Донбас виграв у своїй другій грі в чемпіонаті Вищої хокейної ліги. Нападаючий донеччан Олег Шафаренко стає автором першого хет-трику донецького клубу у ВХЛ.

Як повідомляє офіційний сайт Донбасу, незважаючи на тиск з боку пензенських вболівальників, донеччани швидко відкрили рахунок: шайбу закинув Олег Шафаренко.

А через п'ять хвилин при розіграші більшості Дмитро Цируль знайшов на вигідній позиції перед воротами Олександра Матерухіна - рахунок став 0:2. Незабаром Шафаренко разом з Матерухіним організували третю шайбу, однак господарі зуміли скоротити відрив у рахунку. У другому періоді Дизель зрівняв рахунок, проте Журун і Шафаренко принесли перемогу українській команді.

Після двох ігор у Донбасу в активі 5 очок, і команда піднялася у турнірній таблиці на другу сходинку в Західній конференції. Форварди донеччан Олег Шафаренко й Олександр Матерухін, набравши по 3 очки в грі, в загальному списку бомбардирів ВХЛ перемістилися на другу і третю позиції.

Дизель - Донбас - 3:5 (1:3; 2:1; 0:1)

Голи: 0:1 Шафаренко (Тезиков, Матерухін, 4:39), 0:2 Матерухін (Цируль, Єсипов, 10:52 - більш.), 0:3 Шафаренко (Матерухін, 13:09 - менш.), 1: 3 С. Альшевський (Я. Альшевський, Сигарєв, 14:12), 2:3 Науров (Селіхов, 27:28 - більш.), 3:3 Теслюкевич (Чесалін, Іванов, 28:51 - більш.), 3: 4 Журун (33:41), 3:5 Шафаренко (Журун, Ісаєнко, 42:57).

Кидки по воротах: 29 (10 +10 +9) - 25 (12 +7 +6)

Штрафний час: 12 (6 +4 +2) - 39 (4 +27 +8).

Наступний матч донецька команда проведе в Саратові проти Кристала 15 вересня о 17:30 за київським часом.

Нагадаємо, 11 вересня донецький Донбас стартував у регулярному чемпіонаті Вищої хокейної ліги. У матчі проти ХК Рязань донеччани вирвали перемогу в серії булітів.