Сокіл обіграв Донбас у матчі відкриття чемпіонату України з хокею

Корреспондент.net,  15 вересня 2011, 23:37
0
8
Сокіл завдав поразки Донбасу

Київський Cокіл в матчі відкриття першого чемпіонату України під егідою Професійної хокейної ліги обіграв донецький Донбас на його майданчику.

Глядачам, які відвідали матч відкриття чемпіонату, довелося довго чекати першої закинутої шайби.

Команди-фіналісти минулорічної першості протягом півтора періодів не могли запалити світло за воротами суперника. Перша шайба влетіла у ворота господарів: захисник киян Костянтин Рябенко вдало зіграв на добиванні.

Проте через три хвилини Донбас на радість присутнього на грі віце-прем'єр-міністра Бориса Колеснікова зумів зрівняти рахунок: Роман Благой ефектно обіграв воротаря киян Костянтина Симчука.

Тим не менш, удача була на боці Сокола: спочатку Костянтин Касянчук вивів гостей вперед, а за 23 секунди до кінця зустрічі Сергій Харченко закинув шайбу в порожні ворота.

Донбас - Сокіл - 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Донецьк. Палац спорту Дружба. 3286 глядачів.

Шайби: 34:16 Рябенко (Касянчук, Черненко, 0:1 - більш.) 37:34 Р. Благий (1:1); 56:51 Касянчук (Черненко, 1:2 - менш.) 59:37 Харченко (Кириченко, Симчук, 1:3 - порожні ворота).

Кидки: 22 (7 +3 +12) - 28 (9 +11 +8)

Штрафні хвилини: 18 - 12

В іншому поєдинку ігрового дня харківські Акули на своєму льоду поступилися більш досвідченим гравцям київського Компаньйона з рахунком 4:6.

У п'ятницю, 16 вересня броварський Білий Барс прийме київський Беркут, а львівські Леви зіграють з вінницькими Гайдамаками.