Донбас знову поступився: Слідом за Соколом в Донецьку перемагає ще один київський клуб

Корреспондент.net,  18 вересня 2011, 15:05
0
7
Донбас поступився вдома Компаньйону

В рамках чемпіонату України з хокею чинний чемпіон донецький Донбас на рідному льоду поступився бронзовому призеру минулої першості київському Компаньйону-Нафтогаз.

Матч минав за сценарієм п'ятничної зустрічі між Донбасом і київським Соколом. Гості першими відкрили рахунок: шайба на рахунку білоруського захисника Компаньйона Євгена Кривомазова.

У третьому періоді атаки Донбасу увінчалися успіхом. Форвард господарів Олександр Бобкін здійснив слаломний прохід крізь всі зони і пробив кіпера киян Володимира Єремєєва.

Однак через чотири хвилини гості знову вийшли вперед: в гармидері біля воріт донеччан наймоторнішим виявився білоруський форвард киян Віктор Шарітон. Ефектну крапку в матчі поставив нападник Компаньйона Олександр Караульщук.

Донбас - Компаньйон - 1:3 (0:0; 0:1; 1:2)

Донецьк. Палац спорту Дружба.

Шайби: 0:1 Кривомаз (Самойленко, 27:19), 1:1 Бобкін (52:46); 1:2 Шарітон (Муханов, 56:30), 1:3 Караульщук (Пономарьов, Гаврилюк - порожні ворота, 59: 47).

Кидки: 22 (7 +3 +12) - 28 (9 +11 +8).

Нагадаємо, 15 вересня київський Cокол в матчі відкриття першого чемпіонату України під егідою Професійної хокейної ліги переграв донецький Донбас на його майданчику з рахунком 3:1.

Як відомо, перший склад донецького клубу виступає в російській Вищій хокейній лізі, а другий склад - в чемпіонаті Україні.

***

Вчора, 17 вересня, в Харкові відбувся ще один поєдинок. Місцеві Акули поступилися київському Соколу з рахунком 2:6. Таким чином, кияни очолили турнірну таблицю чемпіонату.

У п'ятницю, 16 вересня, в боротьбу вступили ще чотири клуби: київський Беркут з рахунком 4:0 обіграв в Броварах місцевий Білий Барс, а львівські Леви розгромили ще одного дебютанта чемпіонату - Гайдамаки з Вінниці - з рахунком 9:0.

У вівторок, 20 вересня, у київському Палаці спорту київський Беркут приймає донецький Донбас. Початок матчу о 18:30.