Великий хокей в київському Палаці спорту: Донбас у драматичному матчі переграв Беркут

Корреспондент.net,  20 вересня 2011, 22:13
0
15
Донбас святкує перемогу

Сегодня, 20 сентября, донецкий Донбасс в серии буллитов вырвал победу в поединке против киевского Беркута.

Свідками першої перемоги Донбасу в чемпіонаті Україні стали близько шести тисяч глядачів, які відвідали київський Палац спорту.

На радість присутніх господарі в перші п'ять хвилин закинули дві шайби у ворота Вадима Селіверстова. Спочатку юний Микита Буценко виявився спритнішим за всіх на п'ятачку, а через півтори хвилини Павло Борисенко проштовхнув шайбу у ворота своєї колишньої команди.

Гості, яких за кілька годин до матчу прийняв новий наставник, білорус Олег Мікульчик (брат Олега Павло виступає за київський Беркут), скоротили розрив у рахунку на початку другого періоду, проте досить швидко господарі відновили статус-кво: Павло Дворецький вдало зіграв на добиванні.

У третьому періоді Донбас зумів перевести гру в овертайм. Атаки гостей точними кидками завершили Євген Пастух та Роман Благой. Додаткові п'ять хвилин переможця не виявили, а більш вдалими в серії буллітів виявилися гості: єдина результативна спроба на рахунку Романа Благого.

Беркут - Донбас 3:4 (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 Буценко (Бризгалов, Валуй, 3:37), 2:0 П. Борисенко (Бега, 5:13), 2:1 Бабинець (Кугут, 24:06), 3:1 Дворецький (Яковлєв, Сальников , 28:35), 3:2 Пастух (Бондарєв, 43:49), 3:3 Р. Благой (Федосєєв, 51:31).

Переможний булліт: Роман Благой

На післяматчевій прес-конференції наставник киян Дмитро Марковський заявив, що залишився задоволений діями підопічних, незважаючи на поразку, а також подякував глядачам за підтримку.

У свою чергу новоспечений тренер донеччан Олег Мікульчик поскаржився, що йому довелося знайомитися з гравцями Донбасу під час матчу. За його словами, перше тренування під його керівництвом пройде тільки завтра.

***
В іншому матчі ігрового дня хокеїсти броварського Білого Барса на своєму льоду поступилися харківським Акулам з рахунком 4:5.

***
Нагадаємо, 15 вересня київський Cокол в матчі відкриття першого чемпіонату України під егідою Професійної хокейної ліги переграв донецький Донбас на його майданчику з рахунком 3:1.

18 вересня, Донбас на рідному льоду поступився бронзовому призеру минулого першості київському Компаньйону-Нафтогазу, після чого керівництво клубу відправило у відставку головного тренера Сергія Петрова.

Як відомо, перший склад донецького клубу виступає в російській Вищій хокейній лізі, а другий склад - в чемпіонаті Україні.