Став у нагоді. Зірковий росіянин у своєму першому матчі в Україні приносить Соколу перемогу

Корреспондент.net,  4 жовтня 2011, 21:45
0
8
Николишин (праворуч) став киянам у нагоді у першій же грі

Новачок київського Сокола, росіянин Андрій Николишин у своєму першому матчі в светрі київського Сокола заробив два очки і приніс перемогу підопічним Олександра Годинюка у матчі проти броварського Білого Барса.

38-річний чемпіон світу відзначився на 14 хвилині в більшості після передачі Костянтина Касянчука, з яким разом грали в челябінському Тракторі.

Через кілька хвилин Николишин вже асистував своїм новим партнерам: шайбу закинув захисник Олександр Скороход. На початку другої 20-хвилинки господарі майданчика скоротили розрив у рахунку, проте на більше аутсайдерів чемпіонату не вистачило.

У підсумку 2:1, і Сокіл зміцнив лідерство в турнірній таблиці ПХЛ. Варто зазначити, що матч розпочинався в 15:00, тому свідками дебюту відомого хокеїста в українській першості стали всього лише близько 100 осіб.

Білий Барс - Сокіл - 1:2 (0:2; 1:0; 0:0)

Бровари. Ковзанка Термінал. 100 глядачів.

Шайби: 0:1 Николишин (Касянчук, 0:1 - більш, 13:50), 0:2 Скороход (Касянчук, Николишин, 17:31), 1:2 Сірий (Гуляєв, Пантелеймонов, 21:16).