Битва за Київ: Сокіл у напруженому поєдинку зламав опір Беркута

Корреспондент.net,  6 жовтня 2011, 21:24
0
17
Сокіл перемагає в дербі

Сьогодні, 6 жовтня, в київському Палаці спорту лідер Професійної хокейної ліги київський Сокіл переграв земляків з Беркута.

Глядачів, які завітали сьогодні ввечері до Палацу спорту, знову чекало барвисте передматчеве шоу, а сама гра підтвердила, що рівень українського чемпіонату зростає.

У першому періоді команди довго не могли відкрити рахунок, проте за 21 секунду до сирени найкращий хокеїст вересня Олександр Яковенко після прекрасної довгої передачі у виконанні захисника Олександра Скорохода переграв кіпера Беркута.

У другому періоді Костянтин Касянчук та Андрій Николишин, які ще  минулого сезону грали разом у складі челябінського Трактори, організували другу шайбу у ворота номінальних господарів. Зазначимо, що зоряний росіянин закинув свою другу шайбу у двох матчах.

Точний кидок Николишина виявився переможним, так як Беркут, незважаючи на відчайдушні атаки в третьому періоді, зумів пробити Костянтина Симчука всього лише одного разу: чисельну перевагу реалізував Роман Сальников.

За кілька секунд до кінця матчу Касянчук після передачі Николишина міг закинути ще одну шайбу, однак не влучив у порожні ворота. Тим не менш, Сокіл, уболівальники якого перевершували за чисельністю прихильників Беркута, записав на свій рахунок чергову перемогу, і закріпився на першій сходинці турнірної таблиці.

Беркут - Сокіл - 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Київ. Палац спорту. 5500 глядачів.

Шайби: 0:1 Яковенко (Скороход, Климентьєв - більш., 19:39), 0:2 Николишин (Касянчук, 35:52), 1:2 Сальников (Гніденко, Малов - більш., 54:04).