Соколине полювання: київське дербі завершилося перемогою лідера чемпіонату

Корреспондент.net,  11 жовтня 2011, 22:20
0
16
Сокіл знову перемагає в дербі

Сьогодні, 11 жовтня, в рамках регулярного чемпіонату Професійної хокейної ліги в Броварах зустрілися фаворити першості - київські Сокіл та Беркут. Перемогу в матчі святкували більш імениті хокеїсти Сокола.

Хокеїсти Беркута вимагали реваншу за поразку від Сокола у Палаці спорту.

Гра пройшла в атаках, однак фортуна посміхнулася більш іменитим синьо-біло-блакитним. Беркут завдав майже вдвічі більше кидків, проте голкіпер Сокола Костянтин Симчук знову зіграв якнайкраще.

А долю матчу знову вирішила перша трійка підопічних Олександра Годинюка: три очки на свій рахунок записав Костянтин Касянчук, по два бали набрали Андрій Николишин і Віталій Кириченко.

За десять хвилин до кінця зустрічі Беркут відіграв одну шайбу (литовець Артурас Катуліс вразив ціль у форматі 5х3), проте найкращий гравець матчу Костянтин Касянчук через кілька хвилин розвіяв надії підопічних Дмитро Марківського на позитивний результат.

Сокол - Беркут - 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Бровари. Льодова арена Термінал. 500 глядачів.

Шайби: 1:0 Кириченко (Николишин, Касянчук, 16:23), 2:0 Скороход (Касянчук, Рябенко, 18:35), 2:1 Катуліс (Малов, Валуй, більш., 47:55), 3:1 Касянчук (Николишин, Кириченко, 50:48).

Штраф: 14 - 8

Кидки: 17 (9 +4 +4) - 32 (9 +13 +10)

В іншому матчі ігрового дня київський Компаньйон-Нафтогаз перервав серію невдач і обіграв броварський Білий Барс з рахунком 5:2.

***

Таким чином, Сокіл упевнено лідирує в чемпіонаті: після перемоги над Беркутом в активі підопічних Олександра Годинюка 27 очок. Друге місце посідає донецький Донбас, в активі якого 20 пунктів, на третьому рядку Беркут (17 очок), слідом за ним розташувалися харківські Акули і львівські Леви (по 13 очок), в спину яким дихає Компаньон (12 балів). Замикають таблицю новачки чемпіонату вінницькі Гайдамаки і Білий Барс, в активі яких по три набраних очки.

За матеріалами: Корреспондент.net