Черговий програш: Донбас поступився гостям з Нижнього Тагілу

Корреспондент.net,  12 жовтня 2011, 20:07
0
4

Сьогодні, 12 жовтня, у рамках регулярного чемпіонату ВХЛ донецький Донбас на своєму льоду поступився Супутнику з Нижнього Тагілу.

Матч проти Супутника проходив за сценарієм, схожим до поєдинку з пітерським ВМФ.

Гості першими відкрили рахунок у першому періоді, а в другій 20-хвилинці команди обмінялися закинутими шайбами. У складі донеччан відрізнився російський легіонер Олександр Журун. У третьому періоді донеччани мали низку непоганих можливостей для того, щоб зрівняти рахунок, проте аутсайдер турніру зумів відстояти свої ворота.

Донбас - Супутник - 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Донецьк. Арена Дружба.

Шайби: 0:1 Рожков (Каськов, Іщенко, больш., 10:31), 0:2 Шестаков (Тунзухін, Іщенко, 24:18), 1:2 Журун (Піскунов, 31:31).

Як повідомляє офіційний сайт донеччан, 14 жовтня Донбас зіграє з пермським Молотом, 16 жовтня чемпіон України чекає у гості Торос з Нафтакамська, а через день підопічні Куликова зіграють проти Динамо з підмосковною Балашихі.

***

Як відомо, перший склад донецького клубу виступає у російській Вищій хокейній лізі, а другий склад - у чемпіонаті Професійної хокейної ліги України.