Донбас здолав одного з фаворитів чемпіонату ВХЛ

Корреспондент.net,  16 жовтня 2011, 19:13
0
5
Євген Царегородцев зробив шатаут

Сьогодні, 16 жовтня, хокеїсти Донбасу здобули впевнену перемогу над одним з лідерів Східної конференції ВХЛ нафтокамським Торосом з рахунком 3:0.

Донеччани контролювали перебіг поєдинку, відкривши рахунок під завісу першого періоду. Комбінацію за участю Сергія Варламова і Дениса Кочеткова завершив Сергій Піскунов.

У другій двадцятихвилинці Олександр Матерухін розвинув успіх донецького клубу, а у завершальному періоді Олександр Журун після передачі Євгена Бєлухіна і Віталія Доніки поставив переможну крапку.

Донбас - Торос - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Донецьк. Арена Дружба. 3155 глядачів.

Шайби: 1:0 Піскунов (Кочетков, Варламов, 17:10), 2:0 Матерухін (Егіна, 37:06), 3:0 Журун (Бєлухін, Доніка, 45:59).

Кидки: 31 (7 +12 +12) - 27 (14 +7 +6)

Таким чином, Донбас набрав 29 очок, відставання від альметьєвського Нафтовика становить три очки. Як повідомляє офіційний сайт донеччан, наступний матч регулярного чемпіонату ВХЛ донецький Донбас проведе 18 жовтня: о 19:00 на арені Дружба підопічні Олександра Куликова прийматимуть Динaмо з підмосковної Балашихи.

***

Як відомо, перший склад донецького клубу виступає у російській Вищій хокейній лізі, а другий склад - у чемпіонаті Професійної хокейної ліги Україна.