Обіграли лідера. Донбас відвозить три очки з великого промислового центру Татарстану

Корреспондент.net,  24 жовтня 2011, 19:04
0
5
Донбас перемагає в Альметьєвську

Сьогодні, 24 жовтня, донецький Донбас на виїзді обіграв лідера Західної конференції ВХЛ Нафтовик з Альметьєвська.

Донеччани швидко відкрили рахунок: на 42-ій секунді зустрічі на п'ятачку біля воріт господарів чітко зіграв Олександр Матерухін.

На десятій хвилині матчу форвард донеччан Олександр Журун після передачі Віталія Доніки зробив рахунок 2:0 на користь гостей.

У другому періоді Донбас контролював хід зустрічі і неодноразово міг пробити кіпера Нафтовика. Зокрема, підопічні Олександра Куликова не реалізували чисельну перевагу в два гравці.

У третьому періоді господарі зуміли все-таки закинути шайбу у ворота, які захищав Євген Царегородцев, проте на більше Нафтовика не вистачило.

Нафтовик - Донбас 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Альметьевск. Палац спорту Ювілейний.

Шайби: 0:1 Матерухін (Журун, Белухін, 0:42), 0:2 Журун (Доніка, 9:16), 1:2 Крутов (Костюхин, Корнілов, 54:28, більш.).

Таким чином, в активі Донбасу 32 очки, Нафтовик випереджає донеччан на три очки, проте в українського клубу одна гра в запасі. Свій наступний матч донецький клуб проведе в середу в Волжську проти місцевої Аріади-Акпарс.

***

Як відомо, перший склад донецького клубу виступає в російській Вищій хокейній лізі, а другий склад - у чемпіонаті Професійної хокейної ліги України.