У день народження Колеснікова Донбас зазнав поразки від київського Сокола

Корреспондент.net,  25 жовтня 2011, 21:06
0
10
Донбас поступився Соколу

Сьогодні, 25 жовтня, на арені Термінал в Броварах київський Сокіл обіграв донецький Донбас з рахунком 3:1.

Свідками одного з найяскравіших протистоянь в українському хокеї стали 1000 глядачів.

Гості першими відкрили рахунок: на сьомій хвилині зустрічі Сергій Бабинець пробив кіпера киян Костянтина Сімчука, при цьому були зрушені ворота. Тим не менше, після перегляду, рефері зустрічі зафіксували взяття воріт.

Після цього кияни не реалізували чисельну перевагу в два гравці. Проте лідер чемпіонату зрівняв рахунок ще до перерви: після прострілу Костянтина Касянчука шайбу закинув 19-річний форвард Сокола Ігор Дроздов.

У другому періоді підопічні Олександра Годинюка зусиллями третьої ланки вийшли вперед: точний кидок на рахунку Віталія Кириченка. Ще до другої перерви Сокіл знову засмутив уболівальників донеччан: автором закинутої шайби став ветеран Юрій Лясковський.

У третьому періоді після силового прийому у виконанні Андрія Николишина травму отримав новачок Донбасу Олександр Кожевников. Він достроково покинув майданчик не без допомоги лікарів.

Таким чином, хокеїсти Донбасу не змогли піднести подарунок своєму президенту Борису Колеснікову, який сьогодні святкує 40-й день народження.

Сокіл - Донбас 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Бровари. Льодова арена ТРЦ Термінал. 1000 глядачів.

Шайби: 0:1 Бабинець (Расулов, 07:28), 1:1 Дроздов (Касянчук, Николишин, 17:14, 2:1 Кириченко (Юшков, Мельников, 23:40), 3:1 Лясковський (Касянчук, Николишин, 36:40, більш.)

Кидки: 27 (10 +11 +6) - 16 (6 +4 +6)

У іншому матчі ігрового дня київський Компаньйон-Нафтогаз на льоду спорткомплексу АТЕК поступився харківським Акулам з рахунком 3:6.