Донбас знову перемагає і виходить на перше місце у ВХЛ

Корреспондент.net,  15 листопада 2011, 21:50
0
6
На вістрі атаки Євген Бєлухін

Сьогодні, 15 листопада, донецький Донбас знову був сильнішим за Торпедо-Казцинк з Усть-Каменогорська. Перемога з рахунком 4:1 дозволила донеччанам очолити турнірну таблицю Вищої хокейної ліги.

У другому періоді гості зрівняли рахунок, вдало зігравши на добиванні, проте через п'ять хвилин зразкова комбінація у виконанні Сергія Варламова і Дениса Кочеткова дозволила Донбасу вийти вперед.

Ще до перерви третя ланка донеччан збільшила розрив у рахунку до двох шайб, а в останній 20-хвилинці своє вагоме слово сказала і перша трійка Донбасу: автором четвертої шайби господарів став Олександр Журун.

Донбас - Казцинк-Торпедо - 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Донецьк. Арена Дружба. 3100 глядачів.

Шайби: 1:0 Боровков (Кочетков, Дубровін, 18:45, більш.); 1:1 Єсиркенов (Кoлесніков, Широков, 27:55), 2:1. Кочетков (Варламов, 32:43); 3:1 Васильєв (Матерухін, Толкунов, 39:14), 4:1 Журун (Бєлухін, Піскунов, 59:23).

Кидки: 29 (14 +10 +5) - 25 (7 +15 +3)

Це рекордна восьма поспіль перемога Донбасу в чемпіонаті ВХЛ. Донбас набрав 55 очок після 24 матчів, й очолив турнірну таблицю ВХЛ. Свою наступну гру в чемпіонаті Вищої хокейної ліги Донбас проведе 20 листопада в Челябінську проти місцевого Мечела. Початок гри о 13:00 за київським часом.

***

Як відомо, перший склад донецького клубу виступає в російській Вищій хокейній лізі, а другий склад - у чемпіонаті Професійної хокейної ліги України. 16 листопада другий склад прийме на своєму льоду лідера чемпіонату України київський Сокіл.