ВХЛ: Челябінський Мечел перервав восьмиматчеву переможну серію Донбасу

Корреспондент.net,  20 листопада 2011, 17:04
0
8
Донбас програв у Челябінську

Сьогодні, 20 листопада, донецький Донбас у рамках регулярного чемпіонату ВХЛ поступився в Челябінську у матчі проти місцевого Мечела.

Донеччани контролювали хід поєдинку, частіше проводили гострі атаки, вели з рахунком 2:0, проте у результаті залишилися без очок.

Фарм-клуб челябінського Трактора, лідируючого у Континентальній хокейній лізі, зуміли зрівняти рахунок, а за чотири з лишком хвилини до кінця основного часу реалізували більшість і вийшли вперед.

В останні хвилини підопічні Олександра Куликова зробили спроби зрівняти рахунок, але у підсумку рахунок залишився незмінним. У результаті восьмиматчева переможна серія представника України у ВХЛ перервалася в Челябінську.

Мечел - Донбас - 2:3 (1:0, 1:1, 1:2)

Челябінськ. ЛД Мечел.

Шайби: 0:1 Егін (Дубровін, 16:39), 0:2 Єсіпов (Матерухін, Васильєв, 29:24), 1:2 Тополь (Чистяков, Воронов, 34:26), 2:2 Воронов (Тополь, Єлізаров , 49:13), 3:2 Абдулкадиров (Манухов, Філонов, 55:46, більш.).

Кидки: 16 (5 +4 +7) - 24 (7 +7 +10).

Свій наступний матч донецький Донбас, який лідирує в Західній конференції ВХЛ, проведе на майданчику Палацу спорту Ювілейний в Орську проти місцевого Південного Уралу.