Донбас поступився в Тюмені і втратив лідерство у чемпіонаті ВХЛ

Корреспондент.net,  11 грудня 2011, 19:14
0
6
Рубін сильніше Донбасу

Сьогодні, 11 грудня, донецький Донбас програв принципову дуель проти тюменського Рубіна і втратив лідерство в регулярному чемпіонаті Вищої хокейної ліги Росії.

Чинний чемпіон ВХЛ планував взяти реванш у донеччан за поразку в півфіналі Континентального кубка. Підтримувані переповненим місцевим Палацом спорту хокеїсти Рубіна в першому періоді відкрили рахунок: кидок захисника Корсунова від синьої лінії досяг мети.

У другому періоді господарі розвинули успіх: ворота Царегородцева з близької відстані вразили Горшков і Журик. Після цього наставник Донбасу Олександр Куликов змінив воротаря – Горячевскіх зумів зберегти свої ворота в недоторканності.

У свою чергу форварди донеччан зуміли скоротити розрив у рахунку: сольний прохід екс-нападника тюменського Рубіна Олександра Журуна увінчався закинутою шайбою. Проте в третьому періоді рахунок не змінився, в результаті Донбас зазнав сьомої поразки в сезоні і втратив першу сходинку в чемпіонаті.

Рубін – Донбас – 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

11 грудня. Тюмень. Палац спорту. 3300 глядачів.

Шайби: 1:0 Корсунов (Трифонов, 13:26), 2:0 Горшков (Гусєв, Безрукoв, 26:56, більш.), 3:0 Журик (Жмаев, 31:01), 3:1 Журун (38: 01 – більш.).

Штраф: 8 (0 +6 +2) – 18 (10 +6 +2)

Кидки: 33 (8 +14 +11) – 35 (11 +12 +12).

Наступний свій матч у чемпіонаті Вищої хокейної ліги Росії Донбас проведе 21 грудня в Донецьку на Арені Дружба. Суперник донецького клубу – ВМФ із Санкт-Петербурга.

За матеріалами: Корреспондент.net