Донбас здобуває другу перемогу у фіналі Континентального Кубка

Корреспондент.net,  13 січня 2012, 20:43
0
8
Донбас громить Асіаго

Сьогодні у другому матчі Суперфіналу розіграшу Континентального кубка Чемпіон України без проблем обіграв італійський Асіаго.

Асіаго (Італія) – Донбас (Україна) – 2:6 (0:2, 2:2, 0:2)

14 січня. Руан. Франція. Іль Лакруа.

Асіаго: Греко (Тура). Бергстрем – Фата, Борреллі – Інтрануово – Бентівольо, Мільіоранці – Страццабоско, Престі – Тессарі – Бенетті, Марчетті – Макдональд, Піттон – Улмер – Хенрі, Бассо, Стеван – Буса.

Донбас: Горячевскіх, Люткевич – Малевич, Піскунов – Журун – Белухін, Дубровін – Дидикін, Кочетков – Варламов – Хульт, Єсіпов – Егіна, Васильєв – Татаринов – Гладскіх, Селезньов – Побєдоносцев, Шафаренко – Матерухін – Доніка.

Шайби: 0:1. Варламов (Кочетков, 3:53), 0:2. Дубровін (Дидикін, Кочетков, 19:15 – більш.), 1:2. Бореллі (Бентівольо, 26:00 – біл.), 1:3. Шафаренко (Доніка, 26:39), 2:3. Улмер (Бенетті, 32:06), 2:4. Шафаренко (Доніка, Матерухін, 35:44), 2:5. Варламов (Кочетков, Дубровін, 53:51 – 3х5), 2:6. Піскунов (Селезньов, 58:42)

Кидки – 31:61.

Штраф – 14:10.

Переважна перевага над суперником у першому періоді (кидки – 9-24) гравці хокейного клубу Донбас змогли реалізувати лише двічі, хоча цілком могли "завершувати" матч і в цей період, настільки розгубленими виглядали їхні італійські колеги.

У дебюті зустрічі Сергій Варламов гросмейстерськи розпорядився виходом один в нуль, відправивши шайбу в протихід воротареві Асіаго, а на останній хвилині двадцятихвилинки Дубровін точним кидком завершив комбінацію партнерів по п’ятірці. Італійці змогли організувати щось істотне лише одного разу, розігрівши на 17-й хвилині воротаря донеччан Степана Горячевскіх.

У другому періоді гравці Донбасу почали дозволяти суперникам дуже багато, спочатку надавши перевагу в дві людини, а вистоявши втрьох, трохи пізніше, залишилися вчотирьох. У цей момент Бореллі і компанія скоротили відставання. Буквально через півхвилини Шафаренко повернув суперника на колишнє місце, але та ж неуважність в обороні донеччан призвела до другої шайби у ворота Горячевскіх. На гол Улмера знову відповів Шафаренко, записавши на свій рахунок дубль уже в другому періоді. Такий відкритий хокей сподобався французьким вболівальникам, які вщерть заповнили зал, але навряд чи порадував тренерів команд.

Повернувши собі перевагу в третій двадцятихвилинці, донеччани позбавили суперників усіх шансів і помислів про можливість, як мінімум, зрівняти рахунок. Варламов і Піскунов довели перевагу Донбасу до значного рівня, здобувши другу перемогу на турнірі.

Гравці матчу: Улмер – Піскунов.

За матеріалами: ХК Донбас