У Києві перерваний майже на годину хокейний матч завершився перемогою Донбасу над Беркутом

Корреспондент.net,  18 січня 2012, 23:12
0
10
Донбас обіграв Беркут у всіх п'яти матчах

Сьогодні, 18 січня, в рамках регулярної першості ПХЛ в столичному Палаці спорту донецький Донбас з рахунком 3:2 обіграв київський Беркут.

Команди досить-таки жваво розпочали поєдинок, і за п'ять з гаком хвилин встигли обмінятися закинутими шайбами.

Проте в середині першого періоду в Палаці спорту виникли неполадки зі світлом, які вдалося усунутися лише через 50 хвилин. Організатори матчу заповнили паузу виступами музикантів, фігуристів і танцями у виконанні талісмана Беркута.

Після відновлення поєдинку пішла гостра гра з дрібними сутичками та бійками. Напруга досягла апогею, коли форвард Беркута Павло Волчек і захисник Донбасу Володимир Алексюк затіяли бійку, яка, безумовно, сподобалася глядачам.

Тим не менш, хокеїсти не забували про свої безпосередні обов'язки, по черзі відзначившись влучними кидками. Більш вдалими виявилися гості, які пішли на другу перерву з перевагою в одну шайбу.

У третьому періоді, незважаючи на відчайдушні спроби Беркута перевести гру в овертайм, рахунок на табло так і не змінився. Таким чином, донеччани обіграли киян у п'ятій очній зустрічі і продовжили гонитву за лідером чемпіонату – київським Соколом.

Беркут - Донбас - 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)

Київ. Палац спорту. 4000 глядачів

Шайби: 1:0 Сальников (0:18), 1:1 Страхов (05:48, більш.), 1:2 Бабинець (Ісхаков, Тезіков, 35:34), 2:2 Бризгалов (Гніденко, 38:23, більш.), 2:3 Анікеєв (Кугут, Р. Благой, 38:38).

У іншому матчі ігрового дня був зафіксований досить несподіваний результат: броварський Білий Барс з рахунком 5:4 обіграв амбітних Акул з Харкова.

Білий Барс - Акули 5:4 (3:2, 0:2, 2:0)

***

У неділю, 22 січня, у Палаці спорту відбудеться Матч усіх зірок, в якому кращі українські хокеїсти зіграють проти кращих легіонерів вітчизняного чемпіонату. Початок шоу о 14:00.