Битва за Київ № 5: Сокіл в овертаймі здолав Беркут

Корреспондент.net,  24 січня 2012, 23:10
0
14
Шахрайчук приносить перемогу Соколу

Сьогодні, 24 січня, в рамках регулярної першості Професійної хокейної ліги в столичному Палаці спорту зустрічалися дві київські команди – Беркут і Сокіл. У драматичному матчі перемогу святкували більш титуловані синьо-біло-блакитні.

Сьогоднішня зустріч принципових суперників стала п'ятою у поточному регулярному чемпіонаті. Сокіл прагнув реваншу за поразку в попередньому матчі, а Беркут намагався підтвердити свої чемпіонські амбіції.

Глядачам, які прийшли в цей вечір у Палац Спорту, довелося довго чекати першої закинутої шайби: рахунок на табло змінився лише в третьому періоді, коли форвард Сокола Сергій Черненко вдало підправив шайбу у ворота після кидка Рустама Бахріддінова.

Тим не менш, номінальні господарі досить швидко зрівняли рахунок: чисельну перевагу Беркута реалізував новачок команди Ріхард Капуш, який у складі збірної Словаччини провів 136 матчів.

Проте в овертаймі Сокіл вирішив не доводити справу до буллітів і вирішив результат зустрічі за два з гаком хвилини до сирени. Героєм матчу став Вадим Шахрайчук, який зовсім нещодавно повернувся в Україну після вояжу до Словаччини. Досвідчений центрфорвард вдало зіграв на добиванні і приніс Соколу важливу перемогу.

Беркут - Сокіл - 1:2 ОТ (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)

Київ. Палац Спорту. 5000 глядачів.

Шайби: 0:1 Черненко (Бахріддінов, 43:50), 1:1 Капуш (Кеніг, Сальников, 46:17, більш.), 1:2 Шахрайчук (Бахріддінов, Касянчук, 62:39, більш.).

Після матчу автор переможної шайби Вадим Шахрайчук зазначив, що команда хотіла довести усім песимістам і недоброзичливцям, що Сокіл як і раніше може грати на високому рівні і перемагати у важливих поєдинках.

У іншому матчі ігрового дня броварський Білий Барс на своєму льоду зазнав нищівної поразки з рахунком 1:8 в матчі проти ще однієї київської команди – Компаньон-Нафтогаз.

Білий Барс – Компаньон – 1:8 (0:5; 1:1; 0:2)

Шайби: 0:1 Абаєв (Заблудовський, Борисенко, 3:52, більш.), 0:2 Есаулов (Лубнін, 4:20), 0:3 Радецький (Алексюк, Благой, 4:29), 0:4 Борисенко ( Буценко, Тітовець, 6:09), 0:5 Буценко (Борисенко, Заблудовський, 15:52), 1:5 Гуляєв (20:59), 1:6 Хомутов (Шарітон, 24:24), 1:7 Винокуров ( Хомутов, Шарітон, 58:29), 1:8 Заблудовський (Буценко, Борисенко, 58:49).

Сокіл як і раніше лідирує в чемпіонаті ПХЛ: в активі киян 88 очок. Друге місце займає Донбас (79 очок), слідом за яким розташувався київський Беркут (68 пунктів). Четверте місце займає київський Компаньйон (54 очки), п'яте – львівські Леви (38 очок), в спину яким дихають харківські Акули (35 пунктів). Замикають таблицю Білий Барс з Броварів (20 очок) і вінницькі Гайдамаки (8 балів).