Сокіл впевнено обіграв Донбас у Донецьку і відродив інтригу у фінальній серії

Корреспондент.net,  20 березня 2012, 21:17
0
23

Сьогодні, 20 березня, на арені Дружба в Донецьку відбувся третій матч фінальної серії Професійної хокейної ліги.

Перед третьою грою у Донецьку хокеїсти Сокола сходили на матч Динамо  - Дніпро, а також поголилися. В результаті кияни, які не мали права на помилку, зіграли впевнено і надійно, обігравши Донбас з рахунком 4:0.

Не найкращим чином зіграв воротар Донбасу Вадим Селіверстов, який допустив помилку після далекого кидка у виконанні Вадима Шахрайчука. До середини другого періоду господарі поступалися вже з рахунком 0:3, після чого в рамці воріт з’явився Євген Напненко. У третьому періоді гості ще раз відрізнилися, встановивши остаточний результат.

Донбас - Сокіл - 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

Донецьк. Арена Дружба.

Донбас: Селіверстов. Шагов - Олексюк, Побєдоносцев - Толкунов, Тезіков - Васильєв Міхнов - Бойченко - Пастух, Аверкін - Анікеєв - Бондарєв, Бабінець - Ісхаков - Страхов, Матерухін - Кокшаров - Ісаєнко.

Сокіл: Карпенко. Климентьєв - Лясковський, Рябенко - Скорохід, Тимченко - Бахріддінов. Касянчук - Ніколишин - Яковенко, Харченко - Олецький - Черненко, Харитонов - Шахрайчук - Смирнов, Долгих - Шаманський - Матвійчук.

Шайби: 0:1 Шайрайчук (Карпенко, 22:50), 0:2 Яковенко (Черненко, 26:31), 0:3 Касянчук (Ніколишин, 27:38), 0:4 Климентьєв (Лясковський, Яковенко, 48:48)

Рахунок у серії 2:1

Таким чином, Сокіл скоротив розрив у серії до чотирьох перемог. Завтра, о 18:30 в Донецьку відбудеться четверта зустріч. Трансляція матчу - на каналі Хокей, а також Першому Національному.