Хокей: Сезон завершився. Донбас програв Торосу півфінал ВХК

5 квітня 2012, 18:05
0
10

У четвер, 5 квітня, Донбас в четвертий раз поспіль програв у півфінальній серії плей-офф ВХЛ. Торос дотиснув дончан в овертаймі другого матчу в Нефтекамську.

ХК Торос (Нефтекамськ) - ХК Донбас (Донецьк) - 3:2 ОТ (1:0; 1:1; 0:1; 1:0)

5 квітня. Нефтекамськ. Критий каток 2000. Півфінал плей-офф ВХЛ. Четвертий матч

Шайби: 1:0 - Степанов (Зубарєв) - 06:03; 2:0 - Полозов (Цирульов) - у більшості - 31:09; 2:1 - Журун (Білухін) - 35:16; 2:2 - Журун (Шафаренко, Малевич) - 47:12; 3:2 - Сальников (Ємелін, Голованов) - у більшості - 72:25
Торос: Сохатський. Дорофеєв-Доронін, Гордєєв-Смирнов-Анкудінов, Карпов-Зубарєв, Степанов-Сентюрін-Лучкін, Вахрушев-Поліщук, Ємелін-Голованов-Сальников, Цирульов-Суслопаров, Дубровський-Полозов-Панков

Донбас: Горячевських. Малевич-Люткевич, Піскунов-Білухін-Журун, Єгін-Дидикін, Матерухін-Шафаренко-Доніка, Селезньов-Шагов, Кочетков-Боровков-Варламов, Васильєв-Хульт-Татаринов

Останній шанс

При рівній грі і наявності гольових моментів прикро знову опинитися у ролі тих, що доганяють. Момент, в якому господарі майданчика відкрили рахунок у матчі, важко назвати гольовим. Кидок Степанова навряд чи б доставив проблеми воротареві Донбасу, якби у цей момент огляд Степану Горячеських у боротьбі з нападаючим Тороса не закрив свій же захисник. Були ще і три видалення у складі Донбасу (не рахуючи обопільного), але шість хвилин учотирьох, а це третина періоду, в півфінальній серії стало вже буденним явищем.

У другому періоді дончанам таки вдалося пробити Сохатського, але шайба у ворота Тороса влетіла лише після того, як господарі майданчика відрізнилися вдруге. Полозов реалізував чисельну перевагу і цей гол вивів підопічних Олександра Куликова з заціпеніння. Олександр Журун зробив сольний прохід по флангу і відправив шайбу між щитків воротареві Тороса. Аж до останніх секунд періоду нефтекамцям було нелегко , але шайба вдруге у їхніх воротях до свистка на другу перерву так і не опинилася.

Третій період Донбас відіграв саме з тією "іскоркою" в очах, якої дуже не вистачало. Торос повністю перебудувавшись на гру від оборони не зміг утримати перевагу і пропустив удруге. Після кидка Малевича від синьої лінії Олександр Журун з "п’ятака" перед воротами зміг переправити шайбу в сітку. Були шанси у гостей вирішити результат окремо взятого поєдинку і в основний час, але господарі майданчика змогли взяти себе в руки і перевести матч в овертайм, в якому все вирішило видалення Татаринова.

У другому півфіналі рахунок у серії Рубін (Тюмень) - Дизель (Пенза) - 1:1.