Stanley Cup: Філадельфія відіграла три шайби і перемогла Піттсбург в овертаймі

0
8

Огляд перших матчів 1/8 фіналу Stanley Cup.

Східна конференція

У першому матчі 1/4 фіналу Кубка Стенлі Східної конференції Філадельфія в овертаймі взяла гору над Піттсбургом з рахунком 4:3, програючи по ходу зустрічі 0:3.

У переможців двічі відзначився Даніель Брієр, по одній шайбі закинули Брейді Шенн і Якуб Ворачек, у господарів забивали Сідні Кросбі, Тайлер Кеннеді і Паскаль Дюпуї.

Піттсбург - Філадельфія - 3:4 О.Т. (3:0, 0:1, 0:2, 0:1)

Голи: Кросбі (Дюпуї, Летанг), 3:43 (1:0). Кеннеді (Стаал, Летанг), 7:49 (2:0). Дюпуї (Салліван, Кросбі), 19:23 (3:0). Брієр (Шенн), 26:22 (3:1). Брієр (Шенн), 49:17 (3:2). Шенн (Хартнелл, Ягр), 52:23 (3:3 - біл.). Ворачек (Карле, Рід), 62:23 (3:4).

Західна конференція

Нешвілл на своєму майданчику переграв Детройт з рахунком 3:2. У переможців відзначилися Пол Гостед, Метью Халіщук і Гебріел Бурк, у гостей забивали Хенрік Зеттерберг і Томас Хольмстрем.

Нешвілл - Детройт - 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Голи: Гостад (Їп, Бульйон), 6:59 (1:0). Зеттерберг 22:29 (1:1 - біл.). Халіщук (Бурк), 32:29 (2:1). Бурк (Хорнквіст, Сполінг), 51:35 (3:1). Холмстрем (Квінсі, Філппула), 57:53 (3:2 - біл.).

Переможець Західної конференції Ванкувер програв свій перший матч в серії 1/8 Кубка Стенлі. Косатки на домашньому льоду поступилися Лос-Анджелесу з рахунком 2:4.

Переможну шайбу в цій зустрічі на 57-й хвилині закинув нападаючий Дастін Пеннер.

Наступна гра відбудеться через день - 14 квітня.

Ванкувер - Лос-Анджелес - 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Голи: Берроуз (Седін Х., Кеслер), 4:17 (1:0).

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net