Кубок Стенлі: Нью-Джерсі зрівняв рахунок у серії з Флоридою

25 квітня 2012, 09:34
0
11
Девілс зрівняли рахунок у серії

Нью-Джерсі переміг у шостому матчі серії першого раунду плей-оф Кубка Стенлі Флориду з рахунком 3:2.

Команда Іллі Ковальчука грала на своєму льоду дуже агресивно, що підтверджує беззастережну перевагу Нью-Джерсі за кидками в створ воріт - 42:16. Рахунок у матчі відкрив правий нападаючий господарів Стів Берньє.

У другому періоді за справу взявся російський форвард Нью-Джерсі - Ковальчук закинув у більшості, подвоївши перевагу господарів. Однак Флорида примудрилася зрівняти рахунок, зробивши в другій двадцятихвилинці по воротах Мартіна Бродо лише 4 кидки. Відзначилися Кріс Верстіг і Шон Бергенхайм.

Третій відрізок матчу переможця не виявив, і суперникам довелося грати овертайм. Саме в цей момент своє вирішальне слово сказав Ковальчук. Його блискуча передача на Тревіса Зейджака не залишила останньому шансів на промах - Кріс Клемменсен був не в змозі відбити кистьовий кидок з близької дистанції.

Перемога 3:2 дозволила Девілз зрівняти рахунок у серії - 3:3. Вирішальний сьомий матч відбудеться у Флориді 26 квітня.

Нью-Джерсі - Флорида 3:2

1:0. Берньє (Картер, Херольд), 16:37

2:0. Ковальчук (Зейджак, Сікора), 24:21 - біл

2:1. Верстіг (Уайсс, Куликов), 27:05

2:2. Бергенхайм (Страчан, Гоч), 32:49

3:2. Зейджак (Ковальчук, Парізе), 65:39

Воротарі: Бродо (14/16) - Клемменсен (39/42)

Рахунок в серії: 3:3