Кубок Стенлі: Лос-Анджелес у двох кроках від фіналу

16 травня 2012, 07:21
0
7
Кінгс відриваються від Фінікса

Хокеїсти Лос-Анджелеса здобули перемогу над Фініксом у другому матчі фінальної серії плей-офф Західної конференції NHL.

Зустріч, що відбулася в Глендейлі, завершилася з рахунком 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) на користь Кінгз. Рахунок відкрив нападаючий Дуайт Кінг (14-та хвилина).

У другому періоді гості закинули ще дві шайби: спочатку відзначився Джефф Картер (25), якому асистували Дастін Пеннер та Майк Річардс, а на 39-й хвилині він же реалізував чисельну перевагу. У завершальній третині на 53-й хвилині Картер закинув ще одну шайбу.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 2-0 на користь Кінгз. Третя гра протистояння відбудеться в Лос-Анджелесі 17 травня.

За матеріалами: Евроспорт