Лос-Анджелес добиває Фінікс і вперше за 19 років виходить у фінал Кубка Стенлі

23 травня 2012, 07:31
0
11
Лос-Анджелес виходить у фінал

Лос-Анджелес вперше за 19 років став учасником фінальної серії плей-офф NHL, здолавши у фіналі Західної конференції Фінікс з рахунком 4-1.

П'ята зустріч у Фініксі завершилася в овертаймі з рахунком 4:3 (1:1, 2:2, 0:0, 1:0) на користь гостей.

На 5-й хвилині койотів в більшості вивів вперед Тейлор П’ятт, на 12-й Анже Копітар, який закинув шосту шайбу в сезоні, відновивши рівновагу.

У другому періоді глядачі побачили чотири голи: на 27-й хвилині відзначився форвард Фінікса Марк-Антуан Пульйо, проте Дрю Дауті (32-я) і Майк Річардс (34-я) зробили рахунок 3:2 на користь Кінгз. Точний кидок Кіта Йендла на 37-й перевів гру в овертайм.

Вирішальний гол на 18-й хвилині овертайму забив Дастін Пеннер з передачі росіянина В'ячеслава Войнова.

Востаннє Лос-Анджелес добирався до фіналу Кубка Стенлі в часи Уейна Грецкі в 1993 році.

У фінальній серії Східної конференції Нью-Джерсі - Рейнджерс після чотирьох матчів рівність - 2-2.

За матеріалами: РИА Новости